Formularz zgłoszeniowy na Slow Market!

W sezonie 2017 możesz skorzystać z trzech opcji:
I opcja: Slow Market w dzień (sobota + niedziela 12.00 – 20.00)
II opcja: Slow Market w nocy (piątek + sobota 22.00 – 04.00)
III opcja: Slow Market w dzień i w nocy (piątek 20.00 – niedziela 20.00)

UWAGA. Minimalny termin wynosi 4 weekendy.
Jesteśmy nad Wisłą od 12 maja do połowy września.

Imię i nazwisko:*

Nazwa marki:*

Adres strony www:*

Adres strony na facebooku:*

Telefon:*

Adres e-mail:*

Profil:*

Dane do faktury:*

Nazwa firmy (lub imię i nazwisko) *

Miasto*

kod pocztowy:*

Ulica, nr budynku i lokalu:*

NIP:*

Krótki opis marki (maksimum 500 znaków):*

Zdjęcie wybranego produktu:*
Packshot, lub zdjęcie z lookbooka, bez naniesionych grafik, maksimum 5 mb.

Twoje stoisko (wybierz termin):*

Powyższe ceny dotyczą modułu o powierzchni ok. 2,5 x 2,5 m. Dwa, lub więcej modułów = wielokrotność ceny. W cenie zawarty jest jeden stół (ok 180 x 70 cm). Wynajem dodatkowego stołu: (45 zł / weekend). W przypadku chęci wynajmu tego sprzętu prosimy o zaznaczenie tego w Uwagach poniżej.

Pobór prądu:*

Uwaga! W cenie zawarty jest prąd o mocy maximum 3KW!
Opłata za każdy dodatkowy 1 KW wynosi 50 zł netto / dzień.

Wpisz terminy, które Cię interesują:*

Uwagi:

 Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym, przez Administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 j.t. ze zm.), którym jest Slow Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 03-984 Warszawa, ul. Dzielna 60 dla celów organizacji imprezy pod nazwą Slow Market. Moje dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym przy realizacji Slow Market i akcji z nim związanych na podstawie umów powierzenia, zgodnie z art. 31 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 j.t. ze zm.). Oświadczam także, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu i poprawiania treści moich danych osobowych oraz odwołania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do uczestnictwa w Slow Market.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym na Slow Market przez Slow Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 03-984 Warszawa, ul. Dzielna 60, dla celów promocji i marketingu produktów i usług Slow Sp. z o.o., realizowanych przez Slow Sp. z o.o. samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, iż wyrażenie powyższej zgody wiąże się z możliwością przekazywania moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Administratorem danych osobowych, którym jest Slow Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 03-984 Warszawa, ul. Dzielna 60, na podstawie odpowiednich umów, w organizowaniu ww. akcji promocyjnych i marketingowych. Oświadczam także, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu i poprawiania treści moich danych osobowych oraz odwołania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, a także o dobrowolności podania przeze mnie danych osobowych.

Uwaga! Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.